magnolia

niedziela, 01.06.2008 :: 16:21

Jako, że druga siostra mojego wilka miała urodziny, to powstał kolejny zestaw prezentowy. Na szczęście się bardzo podoba, więc mogę być z siebie zadowolona.

Kartka. Chyba nie potrafię robić bardziej skomplikowanych kartek i najlepiej wychodzą mi wlaśnie takie proste. I nie będę ukrywać, że uważam tą za jedną z moich najlepszych. Napis to efekt zabawy z moim nowym skarbem - białym pisakiem olejnym.

I pudełko. Tym razem nie dorysowywałam konturów i chyba jestem bardziej z niego zadowolona. Oczywiście potraktowane nową zabawką czyli satynowym lakierem.Tym razem w tworzeniu laleczki pomagał wilk, wycinając laleczkę z tektury. Ja się zajęłam kończynami, włosami i oczywiście malowaniem i ozdabianiem. Sznurek ikeowy się skończył, zastąpiła go dratwa, z którą bardzo dobrze mi się pracuje.Komentuj (7)piątek, 06.06.2008 :: 13:29

Pierwsze moje zamówienie takie, za które dostanę coś więcej prócz uśmiechu. Bo uśmiech już dostałam, ale i pewne wynagrodzenie się szykuje. Miałam pozostawioną wolność wyboru koloru i wszystkiego innego, poza tym że na pudełku miał być domek.
Kartka dla siostry mojej ulubionej Ani:Papier jak widać z kolekcji Far East, kwiatuszek Prima - czerwony, jeden z ulubionych. Bawię się w postarzanie brzegów tuszem, który udało mi się jakiś czas temu kupić w Kulturomaniaku. Sprawuje się całkiem dobrze.I pudełko. Po raz pierwszy spróbowałam je postarzyć. Troszkę pomęczyłam się z papierem ściernym i nożykiem i efekt taki jak widać. W rzeczywistości niebo na pudełku trochę bardziej odróżnia się od niebieskiej całości.
Poza tym muszę podziękować wilkowi, że musiał słuchać mojego marudzenia przy tworzeniu. Bo chyba nikt ode mnie gorzej nie marudzi jak coś robi.
Komentuj (21)piątek, 27.06.2008 :: 22:03

Jako, że ostatnio trzeba mieć duże szczęście, żeby mnie spotkać zarówno w domu jak i w internecie to tak troszkę hurtowo będzie.Bo ja teraz zawodowo zajmuję się ręcznym robieniem zaproszeń ślubnych., co mi bardzo odpowiada. Pomijając osiem godzin w pracy. Na pierwszy ogień idzie pudełeczko dla mojej babci na imieniny, malowane oczywiście akrylami. Jedna mi wybuchła tyłem i obryzgała mnie, więc teraz wyciśnięta przebywa na wygnaniu w słoiczku.


Troszkę nietypowo, bo wnętrze, ale chciałam się pochwalić, jak mi się udało ładnie dobrać kolory.A teraz biedronka w sesji ogrodowej, oczywiście pomysł i wykonanie mojej siostry.A teraz laleczka dla przyjaciółki. Wybierałam się do niej na noc, więc po południu wpadłam na pomysł, że jedna z przygotowanych laleczek będzie właśnie dla niej. Była zachwycona. Na razie zawisła na trąbie słonika na nadstawce na biurku, ale w planach jest gwoździk specjalnie dla niej.Zbliżenie na twarz.Laleczka bordowa w chwili obecnej bez właściciela. Sposób zamontowania koronki autorstwa wilka mojego.Sesja ogrodowa:Laleczka kawowa stworzona na zamówienie. Zobaczymy czy zamawiającej przypadnie do gustu. Najdłużej nad nią siedziałam, bo ciągle mi kolor nie pasował.I sesja w różyczkach.I największa stworzona dla mojej chrzestnej. Zielona żeby pasowała do jej kuchni. Podobno też się podobała. :)I znowu ujęcie z ogrodu:I mój mały pomocnik. On nie śpi. On czuwa!

Komentuj (9)|.magnolia

mam łaskotki we wszelkich możliwych miejscach, zbieram nakrętki od tymbarków i kolorowe cienkopisy, fascynują mnie tramwaje, noc i męskie swetry, lubię kolor zielony, zapach czekolady i skoszonej trawy, zwykle szaleję jak pleśń na sekrecie mnicha

[moje miejsca]
forum scrappassion
forum craftladies
akwarelki

[archiwum]
2008
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień


[inspirują]
agnieszka-anna
aliszek
anai
asia wu
batory
bea
chwilka13
decomarta
eight
filka
finnabair
fryne
jaszmurka
kayla
k maja
la.li
lamarta
latarnia morska - flickr
latarnia morska
lavandula
lula
marsza
mia_mi
moniq75k
nowalinka
nulka
pasiakowa
qlkowa
rae
rossie
slovianka
tores
uhk
yoasia

[grupowe]
blog forumowy
craftownia
house of art
inspirują

[inspirują - zagranica]
corinne
inspirational
sabrina
scrap idees
severine
tibout
zanzib

[galerie]
pakamera
wylęgarnia


statystyka

Free Counters
Free Counter